Výrobce Samuel Gawith
Složení VIRGINIE
Řez Flake
Popis Novinka od Samuela Gawith je typickou anglickou směsí kvalitních tabáků. Tradiční směs lisovaných Virginských tabákových listů s malou dávkou Latakie. Vše je dochuceno Highland malt whisky. Už při otevření můžete ucítit více whisky než Latakie. Tato tabáková směs je střední síly a velmi dobře se kouří. Je určena všem, kteří si rádi vychutnají skvělý dýmkový tabák. Kombinace whisky, lehké Virginie a menšího množství Latakie v tradičním zpracování dělá tuto směs nadmíru chuťově zajímavou. Chuťový zážitek pro všechny milovníky tradičních anglických směsí.
Síla Středně silný
Aromatizace Přírodní

Balení klasická hranatá plechovka. Po rozbalení vůně tabáková s latakií , jemný flake tmavý až černý, vlhký. Po rozemnutí jemný skoro cigaretový tabák. Před nacpáním ho nechávám asi půl hodiny vydýchat přebytečnou vlhkost. Nesmí se moc pěchovat. Zapaluje se a hoří dobře, chuť odpovídá vůni a drží se až do konce.

Jelikož nejsem na latakii zvyklý tak mi zpočátku připomínal kadidlo, ale časem si dovedu představit tento tabák pro změnu občas nacpat. Latakie není příliš silná nepřebíjí vůni tabáku.